Heritage Inn & Suites San Antonio Airport, Trademark Wyndham
( ex. Heritage Inn Suites San Antonio Airpt, Trademark By Wyndham )
Texas
Gallerij tonen
Overzicht
Overzicht
Galerij
Locatie
Kamers
Voorzieningen
Veelgestelde vragen
Voer uw datums in
Check beschikbaarheid
Voer uw datums in
Check beschikbaarheid
8.3 Heel goed
1439 beoordelingen
Heritage Inn & Suites San Antonio Airport, Trademark Wyndham
143 Ne Loop 410, San Antonio, Verenigde Staten
Kaart weergeven
Het charmante Heritage Inn & Suites San Antonio Airport, Trademark Wyndham biedt een bagage-opslag aan en ligt in de North San Antonio - SAT wijk, op 4 km van het Toilet Seat Museum, ideaal voor degenen die cultureel toerisme nastreven. Het 2-sterrenhotel beschikt over een buitenzwembad, een sportschool en een Wi-Fi in openbare gebieden.
Dit hotel geniet een charmante ligging binnen 15 minuten rijden tot de Witte de Withstraat. De Dierentuin van San Antonio is binnen 7 km van Heritage Inn & Suites San Antonio Airport, Trademark Wyndham in San Antonio. Gasten zullen ook de nabijheid van Challenger Memorial Plaza waarderen, gelegen op 15 minuten wandelen ervan. De nabijgelegen sportattracties omvatten het Harry B Orem Stadium op 3 km van deze accommodatie. Het charmante Heritage Inn & Suites San Antonio Airport, Trademark Wyndham ligt binnen 20 minuten rijden tot het treinstation Southern Pacific Passenger.
De 121 kamers kijken uit op de stad en zijn voorzien van airconditioning en moderne faciliteiten zoals gratis Wi-Fi en een flatscreen TV met satellietzenders. Ze zijn uitgerust met een bureau en koffie- en theevoorzieningen.
Een gratis ontbijt wordt verzorgd voor alle gasten. U kunt dineren bij 4-Ten Bar & Grille, in de buurt van Heritage Inn & Suites San Antonio Airport, Trademark Wyndham.
+ Meer- Minder
Hoofdvoorzieningen
Betaald wifi
24-uurs zorg
Zwembad
Fitness/Gymzaal
Spa en ontspanning
Vergaderfaciliteiten
Kindvriendelijk
Rolstoeltoegankelijk
+ Meer
Galerij
Kaart
Toeristische attracties in
Texas
Bezienswaardigheden
Northeast/North Central - 4.6 km
Alamo Quarry Market - 3.1 km
McNay Art Museum - 4.6 km
North Star Mall - 1.1 km
Toilet Seat Museum - 4.5 km
Whispering Waters Day Spa - 4.0 km
Luchthavens
San Antonio Internationaal Luchthaven - 1.9 km
Treinstations
Southern Pacific Railroad Passenger Station - 11.2 km
Kamers en beschikbaarheid
Even wachten, we zijn beschikbare kamers voor u aan het controleren.
Faciliteiten
Algemeen
Roken is niet toegestaan
WiFi (toeslag)
Parkeerplaats
24-uursreceptie
Huisdieren toegestaan
Kamers/faciliteiten voor mindervaliden
Rolstoeltoegankelijk
Bagageopslag
Lift
Toilet voor gehandicapten
Badkamer voor gehandicapten
Sport en recreatie
Buitenzwembad
Jacuzzi
Fitnesscentrum
Diensten
Luchthavenshuttle (gratis)
Wasserij
Stomerij
Zakencentrum
Fax/Fotokopiëren
Kamervoorzieningen
Airconditioning
Verwarming
Koffie- en theefaciliteiten
Gratis toiletartikelen
Wastafel
Flat-screen TV
AM/FM wekker
Ledikanten/ Babybedden
Vloerbedekking
Hoofdvoorzieningen
Betaald wifi
24-uurs zorg
Zwembad
Fitness/Gymzaal
Spa en ontspanning
Vergaderfaciliteiten
Kindvriendelijk
Rolstoeltoegankelijk
Hotelbeleid
Inchecken:van 15:00 tot 23:59
Uitchecken:tot 11:00
Kinderen en extra bedden
Maximaal aantal extra bedden in een kamer is 1.
Veelgestelde vragen
❓
Wat kost de transfer van Heritage Inn & Suites San Antonio Airport, Trademark Wyndham naar het vliegveld?
Een luchthavenshuttle van Heritage Inn & Suites San Antonio Airport, Trademark Wyndham naar San Antonio Internationaal is gratis.
❓
Welke treinhalte ligt het dichtst bij charmante 2-sterren Heritage Inn & Suites San Antonio Airport, Trademark Wyndham?
Op 12 km afstand van charmante 2-sterren Heritage Inn & Suites San Antonio Airport, Trademark Wyndham ligt het treinstation Southern Pacific Passenger.
❓
Welke gratis parkeermogelijkheden biedt Heritage Inn & Suites San Antonio Airport, Trademark Wyndham?
Gasten van Heritage Inn & Suites San Antonio Airport, Trademark Wyndham kunnen gratis gebruikmaken van parkeerplaatsen.
💵
Wat is de prijs van een kamer in dit charmante 2-sterren hotel?
De kamerprijs in dit charmante 2-sterren hotel begint bij $72.
❓
Welke betalingsmethoden worden geaccepteerd in dit hotel in San Antonio?
Dit hotel in San Antonio kan betalingen ontvangen met American Express, Mastercard en Visa.
🚪
Wat zijn de kamertypes in charmante 2-sterren Heritage Inn & Suites San Antonio Airport, Trademark Wyndham?
De kamertypes in charmante 2-sterren Heritage Inn & Suites San Antonio Airport, Trademark Wyndham zijn onder andere:
Deluxe Kamer met een Queen Size Bed
Deluxe Kamer met een King Size Bed
❓
Biedt charmante 2-sterren Heritage Inn & Suites San Antonio Airport, Trademark Wyndham voorzieningen voor reizigers met een handicap?
Charmante 2-sterren Heritage Inn & Suites San Antonio Airport, Trademark Wyndham heeft badkamers voor gehandicapten, kamers met faciliteiten voor gehandicapten en rolstoeltoegang om de ervaring voor gasten met speciale behoeften te verbeteren.